Kochasz kino? Chcesz być na bieżąco z polskim premierami? Ale jesteś rodzicem lub opiekunem niemowlaka i nie masz go z kim zostawić? Cykl „Kino-kołyska jest dla Ciebie!

Fundacja „Rodzic w mieście” objęła patronatem cykl filmowy„Kino-kołyska” przygotowany przez Filmotekę Narodową-Instytut Audiowizualny FINA. W ramach projektu, raz w miesiącu odbywają się pokazy wartościowych filmów, przeznaczone przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata, którzy mimo obowiązków opiekuńczych chcą pozostać na bieżąco z polskim kinem. Na sali projekcyjnej panuje półmrok, z głośników płynie biały szum, a dorośli otrzymują słuchawki ze ścieżką dźwiękową filmu. Widzowie bez dzieci są również mile widziani, jeśli tylko akceptują specyfikę wydarzenia. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji za pomocą formularza dostępnego na stronie nina.gov.pl.

Przez cały czas trwania pokazu dzieci pozostają pod opieką dorosłych. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych.

Program projekcji dostępny jest na stronie www.nina.gov.pl

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny, Warszawa, ul. Wałbrzyska 3/5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *