11 grudnia w Google Campusie w godzinach 11:00-13:00 odbędzie się kiermasz Mamy PREZENTują swoje biznesy!

„Kiedy założyłam własną działalność i wymyśliłam, że stworzę oryginalną książkę dla dzieci, i kiedy później próbowałam wprowadzić na rynek swój niszowy produkt – nie miałam realnego wsparcia. Nie współpracuję z wydawnictwem, które wprowadza książki do księgarń z automatu, nie dysponuję dużymi środkami finansowymi na reklamę i marketing, a do tego nie mam dużego wyboru w produktach. A w międzyczasie zajmuję się trójką dzieci. Nie miałam miejsca, ani przestrzeni, żeby pokazać szerszej społeczności co robię jako #przedsiębiorczaMama.

Dlatego zaproponowałam, aby w grudniu zrobić kiermasz świąteczny zamiast standardowego spotkania w ramach Klubu Przedsiębiorczych Mam. Na kiermaszu mamy – takie jak ja będą mogły pokazać czym się zajmują i jakie produkty sprzedają oraz jakie usługi proponują. Stworzyłyśmy wydarzenie, na którym Mamy będą mogły pokazać się szerszej społeczności.” – mówi koordynatorska Klubu Przedsiębiorczych Mam, Agnieszka Gasparska.

Fundacja „Rodzic w mieście” promuje biznesy mam, aby pokazać, że można łączyć macierzyństwo z pracą zawodową, że mamy są twórcze, a do tego bardzo dobrze zorganizowane. Chcemy inspirować inne mamy, które poszukują drogi dla siebie, albo potrzebują odwagi do pójścia na swoje. Bo chcieć to móc, trzeba tylko zaryzykować i zacząć działać.

Kiermasz MamyPREZENTują

Zapraszamy mamy, które chciałyby zaprezentować swój biznes! 

📣 Jeśli jesteś przedsiębiorczą Mamą, prowadzisz własną firmę, masz produkt lub usługę i chcesz ją zaprezentować to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Zgłoś się do 3 grudnia mailowo na adres:
agnieszka.gasparska@rodzicwmiescie.pl

W zgłoszeniu podaj:
1. imię i nazwisko, nazwę firmy, czym się zajmujesz, co chciałabyś wystawić/sprzedawać/pokazać.
2. czego potrzebujesz do stoiska (stolik, krzesła, możliwości podpięcia prądu).
3. Miejsce w kiermaszu zapewni cegiełka w wysokości 60 zł na rzecz Fundacji Rodzic w mieście. (po zgłoszeniu e-mailowym otrzymasz link do wpłaty)

3 powody, dla których warto przyjść na kiermasz świąteczny Mamy PREZENTują:

  • Dla inspiracji – zobacz jak inne mamy przekuły pasje w biznes
  • Dla zrobienia zakupów – to będzie idealne miejsce, aby kupić PREZENT dla najbliższych
  • Dla kontaktów – na pewno spotkasz kogoś z kim nawiążesz bliższą relację

Oczywiście jesteś mile wiedziana z dzieckiem! Przestrzeń jest dostosowana do potrzeb rodziców z małymi dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *