W 2018 r. będziemy organizować spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam w Warszawie. Trochę zmieniamy formułę i zapraszamy już 7 lutego o godz.10.00!

 

Tegoroczne spotkania dla przedsiębiorczych mam nadal będą odbywały się we wspaniałej, nasiąkniętej biznesowo – startup’ową atmosferą przestrzeni Campus Warsaw na warszawskiej Pradze. Zmieni się natomiast formuła spotkań.

Co zostanie? 

Historie mam, które stworzyły własne biznesy, znalazły własną drogę zawodową, podjęły ryzyko i w nim trwają. Te przykłady są dla Was ogromną inspiracją, motywacją, no i są sednem tego czym jest Klub Przedsiębiorczych Mam. Dlatego na co drugim networkingu KPM będą pojawiały się mamy i, tak jak do tej pory, opowiadały o swoich sukcesach i trudnościach. Będą to spotkania „Historie sukcesu”.

Co się pojawi?

Chcemy spotkania KPM przenieść poziom wyżej i dać Wam szansę na zdobycie konkretnej wiedzy. Wiedzy unikatowej, autorskiej, wiedzy specjalistów do których ciężko się dostać czy też za możliwość ich posłuchania trzeba sporo zapłacić. Dzięki spotkaniom typu „Masterclass” mamy które rozpoczynają swój biznes będą mogły przygotować się do niego trochę lepiej, a te które już go prowadzą otrzymają konkretną wiedzę przydatną do jego prowadzenia. I – mamy nadzieję – powrócą do społeczności Klubu Przedsiębiorczych Mam na nowo inspirując mamy, które dopiero swoją drogę zawodową rozpoczynają.

Pierwsze spotkanie już 7 lutego w godz. 10.00 – 12.00. Szczegóły już wkrótce na naszym FB.

O idei Klubu Przedsiębiorczych Mam przeczytacie na stronie: www.facebook.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *