Poszukujemy osób do współpracy: koordynatora/rki projektu zmaluchem.pl oraz koordynatora/rki projektów miejskich.

Masz w sobie naturę społecznika, szukasz dodatkowego zajęcia, chcesz pracować w fajnym zespole i zmieniać otoczenie na lepsze? Bliskie Ci są nasze działania i możesz na początku współpracować z nami pro-bono? Jeśli tak, to może szukamy właśnie Ciebie!

Koordynator/ka projektów miejskich.

Kogo szukamy?

Osoby, której bliskie są problemy miasta i przestrzeni publinej. Chcącej się zaangażować w ważne społecznie sprawy. Potrafiącej napisać grant o środki miejskie. Mającej czas i energię, którą może poświęcić działalności naszej Fundacji.

Co oferujemy?

Koordynację pojektów związanych z przestrzenią miejską. Samodzielność przy realizacji zadań i współpracę w zaangażowanym zespole. Możliwość realizacji własnych pomysłów. W perspektywie płatne zatrudnienie. Udział w tworzeniu kierunków rozwoju Fundacji.

Zgłoszenia na adres: kontakt@rodzicwmiescie.pl z tematem „KOORDYNATOR/KA PROJEKTÓW MIEJSKICH.”

Koordynatora/rki projektu zmaluchem.pl

Kogo szukamy? Osoby z zacięciem sprzedażowym, której nie straszne biznesowe spotkania, dla której przemieszczanie się po mieście nie jest problemem.
Co oferujemy? Prowadzenie kluczowego dla Fundacji projektu, samodzielność w czasie pracy, wynagrodzenie w formie fee (płatne w zależności od rozwoju projektu).

Zgłoszenia na adres: kontakt@rodzicwmiescie.pl z tematem „KOORDYNATORA/RKI PROJEKTU ZMALUCHEM.PL”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *