fbpx

Rodzicu, bądź gotowy na nowy rok w żłobku i przedszkolu! Zdobądź E-booka „Wyprawka Rodzica” i poznaj swoje prawa!

To wyjątkowy czas. Rozpoczynamy dla wielu trudną przeprawę, czyli podróż do żłobka i przedszkola w epoce zbliżającej się czwartej fali epidemii. Czy jesteś gotowy na przygodę ze żłobkiem, przedszkolem w czasach surowych ograniczeń? Sprawdź! Jeśli okaże się, że nie, koniecznie pobierz ebooka ” Wyprawka Rodzica, czyli kompendium wiedzy, którą musisz zdobyć przed nowym rokiem szkolnym!

Nie zwlekaj i sprawdź, co jest w środku!

Na te i inne pytania związane z COVID-19 odpowiadamy w przygotowanej specjalnie dla Was (rodziców dzieci do lat 6) publikacji edukacyjnej.

„Wyprawka Rodzica” zawiera szereg innych, istotnych i potrzebnych informacji.

„Wyprawka Rodzica” to 20 stron w formie PDF skondensowanej i najważniejszej wiedzy z linkami do ustaw i dokumentów. Niezbędnik każdego świadomego rodzica!

„Wyprawka Rodzica”
to podstawa z jaką każdy rodzic powinien zaczynać wrzesień!
Koszt „Wyprawki Rodzica” to 15 zł!

Jako organizacja non-profit chcemy, aby każdy rodzic mógł poznać swoje prawa. Dlatego jeśli 15 zł przekracza Twoje obecne możliwości możesz przekazać na „Wyprawkę Rodzica” dowolną kwotę.

Całkowity dochód z ebooka „Wyprawka Rodzica” zostanie przekazany na działalność statutową Fundacji Rodzic w mieście. Pozwoli nam na działania w Twojej sprawie, a jeśli chcesz dowiadywać się więcej – śledź naszego Instagrama i Facebooka.

Jeszcze się wahasz? Zobacz live, dlaczego warto mieć Wyprawkę Rodzica!


Miasto. Praca. Kultura.

Zmieniamy to, co ważne dla rodziców.